Komunikaty

Informacja o wydłużeniu terminu składania aplikacji na stanowisko prezesa Zarządu Energa-Operator SA

Rada Nadzorcza Energa-Operator SA informuje, iż termin składania aplikacji w postępowaniu kwalifikacyjnym na stanowisko prezesa Zarządu Spółki został wydłużony do dnia 28 lutego 2019 roku. ...

Zmiany w zarządzie spółki Energa Oświetlenie

16 stycznia 2019 r. prezesem zarządu spółki Energa Oświetlenie został Marcin Stojek. 1 lutego 2019 r. na stanowisko wiceprezesa zarządu powołany został Jakub Farinade.   Zarząd Energi Oświetlenie sp. o.o. ...

Ogłoszenie o wszczęciu postępowania kwalifikacyjnego na stanowiska wiceprezesów Zarządu Energa-Operator SA

Rada Nadzorcza spółki Energa-Operator SA w związku z wygaśnięciem kadencji ogłasza postępowanie kwalifikacyjne na trzy stanowiska wiceprezesów Zarządu Energa-Operator SA z siedzibą w Gdańsku.

Ogłoszenie o wszczęciu postępowania kwalifikacyjnego na stanowisko prezesa Zarządu Energa-Operator SA

Rada Nadzorcza spółki Energa-Operator w związku z wygaśnięciem kadencji ogłasza postępowanie kwalifikacyjne na stanowisko prezesa Zarządu Energa-Operator SA z siedzibą w Gdańsku.  

Ogłoszenie o wszczęciu postępowania kwalifikacyjnego na stanowiska wiceprezesów Zarządu Energi Centrum Usług Wspólnych Sp. z o.o.

Energa Centrum Usług Wspólnych Sp. z o.o. w związku z wygaśnięciem kadencji ogłasza postępowanie kwalifikacyjne na dwa stanowiska wiceprezesów Zarządu Energi Centrum Usług Wspólnych Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku.

Ogłoszenie o wszczęciu postępowania kwalifikacyjnego na prezesa Zarządu Energi Centrum Usług Wspólnych Sp. z o.o.

Energa Centrum Usług Wspólnych Sp. z o.o. w związku z wygaśnięciem kadencji ogłasza postępowanie kwalifikacyjne na stanowisko prezesa Zarządu Energi Centrum Usług Wspólnych Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku.

Zmiana w składzie Rady Nadzorczej spółki Energa Wytwarzanie

18 stycznia 2019 r. do składu Rady Nadzorczej Energi Wytwarzanie SA został powołany Witold Kąkol.  ...

Ogłoszenie o wszczęciu postępowania kwalifikacyjnego na prezesa Zarządu Energi Kogeneracji Sp. z o.o.

Energa Kogeneracja Sp. z o.o. ogłasza postępowanie kwalifikacyjne na stanowisko prezesa Zarządu Energi Kogeneracji Sp. z o.o. z siedzibą w Elblągu.

Ogłoszenie o wszczęciu postępowania kwalifikacyjnego na członka zarządu Energi Serwis

Spółka Energa Serwis Sp. z o.o. ogłasza o postępowaniu kwalifikacyjnym na stanowisko: CZŁONKA ZARZĄDU Spółki Energa Serwis Sp. z o.o. z siedzibą w Ostrołęce   Kandydat ubiegający się o stanowisko powinien przedłożyć zgłoszenie obejmujące: kwestionariusz osobowy, zgodny ze wzorem, obowiązującym w Grupie Energa (wersja edytowalna dołączona do ogłoszenia), życiorys zawodowy (CV)...

Ogłoszenie o wszczęciu postępowania kwalifikacyjnego na wiceprezesa Zarządu Energi Oświetlenie

Energa Oświetlenie Sp. z o.o. ogłasza postępowanie kwalifikacyjne na stanowisko wiceprezesa Zarządu Energi Oświetlenie.