Drukuj dokument Rejestr zmian dokumentu

Instrukcja obsługi serwisu

Instrukcja obsługi serwisu Biuletynu Informacji Publicznej Energi SA

Strona Biuletynu Informacji Publicznej Energa SA składa się z kilku elementów, które służą do nawigacji po serwisie:

  1. Główne menu przedmiotowe (znajdujące się na górze, pomiędzy logotypem a lewym końcem strony)

Menu tworzą pozycje: O Enerdze, Organy spółki i ich kompetencje, Przetargi, zamówienia i ogłoszenia, Rejestry i archiwa, Dostęp do informacji publicznej, Kontakt. Każda z powyższych pozycji rozwija się na szczegółowe pozycje dotyczące poszczególnych zagadnień. Kliknięcie w logotyp powoduje powrót do głównej strony Biuletynu Informacji Publicznej Energa SA.

  1. Menu pomocnicze (znajdujące się nad menu głównym – na ciemnoszarym pasku.

Menu pomocnicze składa się z wyszukiwarki umożliwającej przeszukanie zawartości Biuletynu (poprzez kliknięcie w ikonkę lupki i wpisanie wyszukiwanej frazy) oraz odsyłacza do serwisu bip.gov.pl.

  1. Menu szybkiego dostępu (znajdujące się na dole każdej strony – zestaw ikon na ciemnym tle)

Menu szybkiego dostępu składa się z odsyłaczy do następujących pozycji: Instrukcja obsługi serwisu BIP Energa SA, Wniosek o udostępnienie informacji publicznej, Redakcja serwisu, Serwis Grupy Energa, Informacje nieudostępnione w BIP. Kliknięcie na wybraną ikonę spowoduje przeniesienie nas na szcegółowe infomacje w wybranym temacie.

  1. Menu Grupy Energa  (znajdujące się poniżej menu szybkiego dostępu, na ciemnym szarym tle – w postaci trzech zbiorów linków tekstowych)

Menu Grupy Energa składa się z trzech zbiorów, z których każda składa się z kilku odsyłaczy kierujących na inne strony serwisów Grupy Energa. Grupa Kapitałowa (O Grupie Energa, Obszary działalności, Odpowiedzialność społeczna), Centrum Informacji (Komunikaty, Relacje inwestorskie, Dla mediów, Centrum informacji Grupy Energa) i Dla klienta (Aktualności, Salony sprzedaży, eBOK, Przerwy w dostawie energii elektrycznej).

  1. Panel informacyjny o podmiocie (znajdujący się poniżej menu Grupy Energa , na jasnym szarym tle)

Panel informacyjny skłąda się z danych identyfikacyjnych spółki – adresu, numeru telefonu, faxu, numerów KRS, NIP, Regon itp.

  1. Stopka (znajdująca się poniżej panelu informacyjnego o podmiocie, oddzielona od powyższej sekcji separatorem)

Skłądajaca się z odsyłacza do głównej strony Biuletynu Informacji Publicznej oraz informacji o prawach autorskich serwisu.

Dodatkowe informacje:

  • Na każdej stronie, która posiada strony będące niżej w hierarchii (przypisane są do niej podstrony), znajduje się dodatkowa sekcja „powiązane linki”, która pozwala na łatwe przejście na kolejne, powiązane ze sobą strony.

Utworzone przez: Bożena Dubicka

Data utworzenia: 2008-01-17

Rejestr zmian dokumentu

Data Edytor Rodzaj zmiany
2019-11-12 Katarzyna Witt Edycja
2019-11-12 Katarzyna Witt Edycja
2019-06-26 Katarzyna Witt Edycja
2019-06-25 Katarzyna Witt Edycja
2019-06-05 Katarzyna Witt Edycja
2014-06-06 Katarzyna Witt Edycja
2014-06-06 Katarzyna Witt Edycja
2014-04-15 Katarzyna Witt Edycja
2008-01-17 Bożena Dubicka Publikacja od 2008-01-17 00:02